PRASA

Niestety, nie jestem w posiadaniu zdecydowanej większości wycinków prasowych, screenów i recenzji dotyczących mojej osoby. Te które zamieszczam poniżej są dostępne w internecie, lub ukazały się w styczniu 2019 roku, czyli w chwili gdy zacząłem prowadzić tę stronę.

Gazeta Wyborcza kwiecień 2010

Znalezione podczas porządków 🙂

Dziennik Łódzki styczeń 2019
Na początku roku dotarła do mnie informacja, że zostałem nominowany do Człowieka Roku 2018 w kategorii Kultura! To wyjątkowe wyróżnienie dostałem jak się okazało, ponieważ Drum School został najlepszą Szkołą Perkusyjną w Polsce. Fajnie jest się znaleźć wśród speców z różnych dziedzin 🙂 Pełna lista nominowanych została wydrukowana w gazecie. Podświetliłem swoje nazwisko by było łatwiej mnie znaleźć.

najlepsza szkoła perkusyjna w polsce

Magazyn Perkusista 11/2018
Listopadowe i dla mnie najważniejsze wydanie Magazynu Perkusista. To właśnie w nim ukazały się wyniki plebiscytu Polskie Nagrody Perkusyjne 2018. W konkursie tym, Drum School otrzymuje pierwsze miejsce w kategorii Szkoła Perkusyjna. Jesteśmy najlepsi w Polsce i jest to dla mnie duży powód do dumy!

Magazyn Perkusista 11/2017
Wyniki Polskich Nagród Perkusyjnych 2017 ukazały się jak zwykle w listopadowym wydaniu Magazynu Perkusista. Udało się stanąć na podium i zająć trzecie miejsce! Rok później byliśmy już na pierwszym!

Magazyn Perkusista 7-8/2016
W wakacyjnym wydaniu Magazynu Perkusista ukazało się ogłoszenie o Warsztatach Perkusyjnych dla początkujących! „Zacznij grać na perkusji” to zajęcia dla osób początkujących lub takich, które nigdy nie miały styczności z perkusją.

perkusista marcin lewicki

Magazyn Perkusista 11/2015
Fajny news dotyczący koncertu urodzinowego Drum School. Podczas tego mini festiwalu, który trwał prawie dziesięć godzin, na scenie zaprezentowali się uczniowie Drum School oraz goście: Tomasz Łosowski, Przemysław Knopik oraz Piotr Pniak. Do tego zespoły perkusyjne City Bum Bum (Wojtek Pęczek) oraz Drum Collective. Więcej informacji znajdziesz na stronie Drum School: http://www.drumschool.pl/urodziny/

Magazyn Perkusista 11/2015
Od początku organizacji Warsztatów Perkusyjnych w Drum School wspiera mnie Magazyn Perkusista. Plakaty dotyczące naszych działań zajmują połowę strony! Co ciekawe, najpierw zorganizowałem Warsztaty Perkusyjne z Tomkiem Łosowskim, a później poszedłem na koncert który reklamuje się na tej samej stronie 🙂

Magazyn Perkusista 11/2015
Nieco nieaktualny już news, bo dotyczył przeniesienia sekretariatu Drum School do centrum Łodzi, czyli na ulicę Piotrkowską. Po roku zdecydowaliśmy się jednak na przeniesienie z powrotem na ulicę Żeligowskiego. Tam mamy sale ćwiczeniowe i tam można nas zastać właściwie codziennie!

Magazyn Perkusista 11/2015

W 2018 roku pojechałem na Meinl Percussion Festival z ramienia infomusic.pl. Oto efekty mojego wyjazdu:

Co jest grane w Łodzi – telewizja Toya

CO JEST GRANE W TV TOYA – MARCIN LEWICKI / DRUM SCHOOL

Dziś można było zobaczyć Marcina Lewickiego z Drum School w programie "Co jest grane", w telewizji Toya z Ewa Tyszko i Bartosz Lichawski. Jest to program kulturalny, dotyczący Łodzi. Marcin opowiadał o szkole, ale również o Warsztatach Perkusyjnych, które odbędą się w niedzielę (11.09.2016). Zapraszamy na całodniowe Warsztaty pt. "Zacznij grać na perkusji" oraz do obejrzenia programu!

Opublikowany przez Drum School Czwartek, 8 września 2016

TV TOYA – WARSZTATY Z TOMASZEM ŁOSOWSKIM W ŁODZI!

Wczoraj Marcin Lewicki był gościem w TV TOYA i opowiadał o warsztatach z Tomasz Łosowski! Dzięki Bartosz Lichawski i Ewa Tyszko 🙂

Opublikowany przez Drum School Piątek, 2 marca 2018