WIDEO

Jedna z ciekawszych zakładek na mojej stronie 🙂 Trafiają tu wszelkiej maści nagrania wideo nie pasujące do innych zakładek. Miłej zabawy!

Ostatnio przeglądając karty pamięci, znalazłem kilka GB materiałów wideo z wyjazdu na Meinl Percussion Festival 2018. Akurat tutaj w showroomie Meinl i Tama!

Meinl Percussion Festival 2018

Piękne wspomnienie, znalezione dziś na dysku 🙂 Meinl Percussion Festival 2018! Można rozmawiać z ludzmi z całego świata – wystraczy fajny zestaw 🙂

Opublikowany przez Drum School Środa, 30 stycznia 2019

Od kwietnia 2018 dołączyłem do portalu infodrum.pl Na potrzeby strony będę nagrywać krótkie lekcje wideo z szybkimi poradami dotyczącymi nauki gry na perkusji. Założenie jest takie, by każde wideo nie przekroczyło dwóch minut. Oto pierwsza lekcja z moim udziałem dla infodrum.pl:

JAK ĆWICZYĆ RIMSHOT?

Wideo z warsztatów Drum Collective które prowadzę w każdy piątek o 19:00 w Drum School. Na tych zajęciach gramy wyłącznie na padach i ćwiczymy wspólnie technikę werblową!

DRUM COLLECTIVE – DRUM SCHOOL ŁÓDŹ!

Tak ćwiczymy podczas cotygodniowych zajęć Drum Collective! Ćwiczymy w każdy piątek o 19:00 w Drum School! Zapraszamy!

Opublikowany przez Drum School Niedziela, 28 października 2018

DRUM COLLECTIVE W DRUM SCHOOL!

Tym razem Double Stroke Roll z przesuniętym akcentem! Jeśli chcesz z nami poćwiczyć – zapraszamy w każdy piątek o 19:00 🙂

Opublikowany przez Drum School Poniedziałek, 12 listopada 2018

DRUM COLLECTIVE!

Drum Collective! Ćwiczymy Stick Control 🙂 Zapraszamy w każdy piatek o 19:00 do Drum School!

Opublikowany przez Drum School Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Drum Collective

Dzięki za piątkowe zajęcia! Widzimy się w każdy piątek o 19:00 w Drum School!

Opublikowany przez Drum School Sobota, 3 listopada 2018

Zagraliśmy kilka koncertów, ale najbardziej spektakularny z nich, to występ podczas najważniejszej imprezy perkusyjnej w Łodzi! Chodzi oczywiście o Noc Żywych Bębnów, którą organizuje mój serdeczny kolega Wojtek Pęczek. Oto występ Drum Collective w utworze pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej filmu Requiem for a dream. Fajne na koncertach City Bum Bum jest to, że na każdym z nich jest kilkaset osób, zainteresowanych bębnami!

VIDEO: DRUM COLLECTIVE – REQUIEM FOR A DREAM!

Opublikowany przez Drum School Sobota, 20 czerwca 2015

Miałem też okazję zagrać na zestawie podczas innej edycji Nocy Żywych Bębnów. Nagrałem z tego drumcam, ale nie doczekałem się na dźwięk, zatem udostępniam w wersji z audio które zarejestrowała kamerka. Audio jest słabe, ale koncert przepiękny!

Znalazłem to nagranie podczas przygotowywania materiałów na Drzwi Otwarte School Of Music i choć zazwyczaj nie wrzucam drum camów, to ten jest wyjątkowy! Grałem razem z zespołem City Bum Bum podczas Nocy Żywych Bębnów 2017! Solo bębny i trąbka – jest moc! Utwór który gramy to Moria Moria z płyty Doni Doni. Wybaczcie słabą jakość dźwięku. CBB EnsembleZapraszam na godzinne warsztaty ze mną, w nadchodzącą sobotę (16.09.2017) o godzinie 17:00 w klubie Krańcoofka – Klub Transportowy! Do zobaczenia!

Opublikowany przez Marcin Lewicki Wtorek, 12 września 2017

Zdarza mi się spakować bębny i pojechać do przedszkola lub świetlicy, by pograć z dziećmi. Co ciekawe, dla większości z nich jest to często pierwszy kontakt z instrumentem!

Warsztaty perkusyjne dla dzieci – Drum School

Warsztaty perkusyjne dla dzieci – Drum Schoolwww.drumschool.pl

Opublikowany przez Drum School Środa, 15 lutego 2017

Kolejne piękne warsztaty dla dzieci za nami! Dziękujemy za zaproszenie i przy okazji informujemy, że ruszamy z Warsztatami Perkusyjnymi dla dzieci w Drum School! Już 10 października o godzinie 17:00 odbędą się pierwsze zajęcia dla dzieci w wieku 3 – 6 lat, które poprowadzi Paula Bartczak 🙂 Więcej info i zapisy: marcin.lewicki@drumschool.pl

Opublikowany przez Drum School Czwartek, 28 września 2017

Pierwsze nagranie lustrzanką – fajna zajawka zajęć Drum Collective! Potem tych nagrań pojawiło się więcej, ale ta była pierwsza!

Drum Collective – ćwiczymy na padzie w każdy piątek o 19:00!

W każdy piątek o 19:00 zapraszamy na zajęcia Drum Collective! Gramy na padach przez 1,5 godziny! Do zobaczenia!

Opublikowany przez Drum School Czwartek, 18 października 2018

Takich nagrań jak poniżej, na YouTube i FB jest masa, ale lubię je, bo mina mojego kolegi jest bezcenna 🙂 Ciekawe jest też to, że jestem ustawiony z bębnami jako pierwszy 🙂 Do tego uwielbiam ten zestaw: Tama Metro Jam. Mały, lekki, szybko się rozkłada/składa i świetnie brzmi!

"Umilam" czas kolegom, podczas rozkładania gratów 🙂 Adam Krajan Paula Kunicka Cezary Mogielnicki Dominik Zurovac Krystiano Pi

Opublikowany przez Marcin Lewicki Poniedziałek, 24 września 2018

Podczas Meinl Percussion Festival, który odbył się 23 czerwca 2018 w Gutenstetten w Niemczech, mogłem testować instrumenty, min. Tamę przy której złapał mnie redakcyjny kolega Daniel Zimerman! Dzięki!

Podczas Meinl Percussion Festival, który odbył się 23 czerwca 2018 w Gutenstetten w Niemczech, mogłem testować instrumenty, min. Tamę przy której złapał mnie redakcyjny kolega Daniel Zimerman! Dzięki!

Opublikowany przez Marcin Lewicki Środa, 27 czerwca 2018

Na koniec zostawiłem sobie przeróbkę autorskiego utworu w stylu Behemotha! W 2019 roku wydajemy wraz z Flames Among Hatred debiutanckie demo wraz z teledyskiem! Ten fragment oczywiście pochodzi z tego demo!

Śniegu nie będzie, ale serdecznie o niego prosimy! 🙂 Pierwsza płyta Flames Among Hatred już w styczniu!

Opublikowany przez Marcin Lewicki Sobota, 22 grudnia 2018

Tych filmów jest dużo więcej. Jeśli Cię to interesuje, znajdziesz je tutaj:

Drum School – https://www.facebook.com/DrumSchool/videos/
Marcin Lewicki – https://www.facebook.com/marcinlewickipl/videos